ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արգիշտի Քյարամյանն ընդունել է ՀՀ-ում ՌԴ արտակարգ և լիազոր դեսպան Սերգեյ Կոպիրկինին:
Հաղորդագրություն
10.06.2022
Ծրագրված հանդիպումը չի կայացել` զոհված զինծառայողների ծնողների ու հարազատների չներկայանալու պատճառով:
Քննչական կոմիտեի նախագահն ընդունել է «Եվրոջասթ» գործակալության նախագահին (լուսանկարներ)
25.03.2022
18:05
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արգիշտի Քյարամյանն ընդունել է «Եվրոջասթ» (Eurojust) գործակալության նախագահ Լադիսլավ Համրանին և վերջինիս գլխավորած պատվիրակությանը:
29.03.2022
Քննչական կոմիտեի նախագահն անդրադարձ է կատարել անհայտ կորած անձանց շրջանակը ներառող հատվածում իրականացվող մինչդատական վարույթի առանձնահատկություններին:
Քննչական կոմիտեի նախագահ Ա.Քյարամյանն ընդունել է Արցախի քննչական կոմիտեի պատվիրակությանը (լուսանկարներ)
15.07.2022
20:19
Հայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Ա.Քյարամյանն ընդունել է Արցախի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Ի.Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությանը:

Председатель Следственного комитета РА принял группу родителей военнослужащих, погибших в 44-дневной войне 2020 года
10.09.2022
09:50
Председатель Следственного комитета РА А. Кярамян принял группу родителей военнослужащих, погибших в Арцахской войне 2020 года.
15.07.2022
20:19
Председатель Следственного комитета Республики Армения А.Кярамян принял делегацию во главе Председателя Следственного комитета Республики Арцах И. Григоряна.
18:00
Председатель Следственного комитета отметил, что в структуре большое место отводится работе, основанной на научных знаниях.
Председатель Следственного комитета РА Аргишти Кярамян принял Чрезвычайного и Полномочного Посла Исламской Республики Иран в РА (фото)
16.11.2022
16:38
16 ноября Председатель Следственного комитета Аргишти Кярамян принял делегацию, возглавляемую Чрезвычайным и Полномочным Послом Исламской Республики Иран в Республике Армения Аббасом Бадахшаном