Հանդիպում Քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)
Այսօր՝ հունիսի 25-ին, ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Հայկ Գրիգորյանը հյուրընկալել է Հայաստանի Հանրապետությունում ԱՄՆ դեսպանատան մարդու իրավունքների և քաղաքացիական հարցերով պատասխանատու Քրիստինա Հանսելին և ԹՊԻՀ բաժնի իրավական հարցերով խորհրդական Ադի Հոլովեյին:
Հանդիպմանը ներկա են եղել նաև Քննչական կոմիտեի քրեագիտական վարչության պետ Ռաֆայել Վարդանյանը և միջազգային հարցումների ապահովման բաժնի պետ Սերգեյ Թաիրյանը:
Հայկ Գրիգորյանն իր խոսքում նշել է, որ Քննչական կոմիտեի և ԱՄՆ դեսպանատան համագործակցությունը կրում է շարունակական բնույթ:

Today - on 25 June the Chairman of the RA Investigative Committee Hayk Grigoryan accepted the Human Rights Officer at U.S. Embassy to Armenia Cristina Hansel and Law Enforcement Advisor of INL program of the U.S. Embassy to Armenia Audie Holloway.
The head of the Department of Criminalistics of the Investigative Committee Rafayel Vardanyan and the Head of the Division of Provision of International Requests of the Investigative Committee Sergey Tairyan were also present at the meeting.
In his speech Hayk Grigoryan mentioned that the cooperation between the Investigative Committee and the U.S. Embassy is continuous.