08.01.25, 15:57ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը հանդիպել է ՀՀ-ում ԱՄՆ արտակարգ և լիազոր դեսպանինՀայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանն այսօր ընդունել է ՀՀ-ում ԱՄՆ արտակարգ և լիազոր դեսպան Քրիստինա Քվինի գլխավորած պատվիրակությանը։
30.12.24, 14:57ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահն ընդունել է ՀՀ-ում Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության գործերի ժամանակավոր հավատարմատարինՀայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանն այսօր ընդունել է ՀՀ-ում Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպանի ժամանակավոր հավատարմատար Չեն Մինի գլխավորած պատվիրակությանը։
02.12.24, 18:42ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանն առաջին աշխատանքային խորհրդակցությունն է անցկացրել. ՔԿ ստորաբաժանումների ղեկավարներին մի շարք հանձնարարություններ են տրվելԽորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են իր ղեկավարման ներքո ընդհանուր աշխատանքների հետագա կազմակերպմանը, քրեական վարույթներով նախաքննության արդյունավետությունը, որակը և պատշաճ կազմակերպումն ապահովելուն վերաբերող մի շարք հարցեր։
29.11.24, 17:42Վարչապետը Քննչական կոմիտեի աշխատակազմին է ներկայացրել ՔԿ նորանշանակ նախագահ Արթուր ՊողոսյանինՎարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ՀՀ քննչական կոմիտեի կոլեգիայի անդամներին և աշխատակազմին է ներկայացրել կոմիտեի նորանշանակ նախագահ Արթուր Պողոսյանին:
28.11.24, 13:42Արթուր Պողոսյանը նշանակվել է ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահԿառավարության որոշմամբ ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ է նշանակվել Արթուր Պողոսյանը:
28.03.24, 11:19Քննչական կոմիտեի վետերանները հանդիպել են նորանշանակ քննիչներինԵրիտասարդ անձնակազմին մասնագիտական փորձի փոխանցման խնդիրը ՀՀ ՔԿ Վետերանների խորհրդի հիմնական առաջնահերթություններից մեկն է:
06.04.23, 13:40ՀՀ քննչական կոմիտեում քննարկվել են 2024-2026 թվականների միջնաժամկետ ծախսային ծրագրի և 2024 թվականի բյուջետային հայտի նախագծերըՀՀ քննչական կոմիտեում տեղի է ունեցել 2024-2026 թվականների միջնաժամկետ ծախսային ծրագրի և 2024 թվականի բյուջետային հայտի նախագծերի հանրային քննարկում:
31.03.23, 08:05ՀՀ քննչական կոմիտեում քննարկվել են մարդկանց թրաֆիքինգի վարույթներով զոհակենտրոն քննության արդյունավետության առավել բարձրացման խնդիրները (լուսանկարներ)ՀՀ քննչական կոմիտեն զարգացնում է հասարակական կառույցների հետ համագործակցությունը։