19.12.22, 08:55ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահի տեղակալն ընդունել է ԱՄՆ թմրամիջոցների դեմ պայքարի վարչակազմի Թբիլիսիի գրասենյակի ղեկավարին (լուսանկարներ)Քննարկվել են թմրամիջոցների ապօրինի շրջանառության դեպքերի բացահայտման տեխնոլոգիաների, մասնագիտական հմտությունների կատարելագործման, քննությունների արդյունավետության բարձրացմանն առնչվող հարցեր։
09.12.22, 12:15ՀՀ քննչական կոմիտեում քննարկվել են ընտանիքում և կանանց նկատմամբ բռնությունների դեմ պայքարի արդյունավետությունը բարձրացնելու խնդիրները (լուսանկարներ)ՔԿ նախագահի տեղակալ Արսեն Այվազյանն ընդունել է Եվրոպայի խորհրդի գենդերահավասարության բաժնի կարողությունների զարգացման և համագործակցության ծրագրերի ենթաբաժնի ղեկավարի գլխավորած պատվիրակությանը։
16.02.22, 13:51Հանդիպում Քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահի տեղակալ Արսեն Այվազյանն այսօր հյուրընկալել է ԱՄՆ միջազգային զարգացման գործակալության թրաֆիքինգի դեմ պայքարի 2020-2022թթ. ծրագրի ղեկավար Լիլիան Մագետոյին:
08.09.21, 10:42Հանդիպում՝ ՀՀ քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)Հանդիպումների արդյունքում փորձագետի կողմից կներկայացվեն առաջարկություններ քրեագիտական շտեմարանի ստեղծման հետագա քայլերի վերաբերյալ:
09.08.21, 15:16Հանդիպում՝ Քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)Հանդիպման ընթացքում կողմերը քննարկեցին երկուստեք հետաքրքրություն ներկայացնող հարցերի լայն շրջանակ:
09.07.21, 08:30Դասընթաց՝ ՀՀ քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)2021թ. հուլիսի 8-ին Քննչական կոմիտեում անցկացվեց երկրորդ դասընթացը:
11.06.21, 10:19Դասընթաց` ՀՀ քննչական կոմիտեումԴասընթացները կլինեն շարունակական, ինչը կնպաստի ոլորտին վերաբերող նոր գիտելիքների ձեռքբերմանն ու հմտությունների զարգացմանը:
06.03.20, 14:25ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Հայկ Գրիգորյանն աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել քրեական ենթամշակույթի դեմ տարվող պայքարին առնչվող հիմնահարցերի վերաբերյալՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Հ.Գրիգորյանը քննարկման ընթացքում տվել է կոնկրետ հանձնարարականներ: